<
ENG
s

V hlavných úlohách:

SEN, USILOVNOSŤ, GÉNY, TEXTY ŽIVOTNÝCH SKLADIEB RYTMUSA
RODINA PATRIKA
NEZNÁMA HOTELOVA IZBA
SÍDLISKO ADAMA TRAJANA, PIEŠŤANY
OSEM ROKOV ŽIVOTA RYTMUSA

TRAILER:

DVD & BLU-RAY


Nečakajte drahé šperky, autá, hodziny a symboly úspechu, ktorými sa Rytmus prezentuje. Hiphopový kráľ na chvíľu odložil masku profesionála a vyznávača luxusu a dovolil režisérovi Mirovi Drobnému otvoriť svoju 13. komnatu. Prehovoril o neľahkej minulosti a rómskom pôvode. Film RYTMUS sídliskový sen, videlo už viac ako 120 000 divákov. Natáčal sa osem rokov a režisér pred kameru postupne získal mamu, otčima, brata, sestru, ale aj jeho 3 posledné priateľky. Nakoniec súhlasil s natáčaním aj Rytmusov biologický otec.

KUPUJ DVD >> KUPUJ BLU-RAY >>
DELUXE 2 DVD


Exkluzívne balenie obsahuje 2 x DVD. Film s titulkami, audiokomentárom a bonusové DVD, na ktorom sú nezverejnené scény z filmu, zákulisie natáčania, Rytmusov archív či reportáž z premiéry. Booklet (filmový plagát, fotografie z filmu), DNA tester s príručkou a objednávkou na test DNA za zľavnenú cenu 60,- eur (štandardná cena testu je 100,- eur). Tento test absolvoval vo filme aj Rytmus, aby našiel svoje korene. Box je celý zabalený v pevnej fólii.

KUPUJ DELUXE 2 DVD >>
VHSCOPYRIGHT © 2015 | DESIGN BY ANDREJ RAKOVSKÝ
Projekt je spolufinancovaný EÚ programom Connecting Europe Facility. Partnermi projektu sú Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu a Linka detskej istoty. Za obsah projektu zodpovedá výlučne eSlovensko a tento obsah nemusí vyjadrovať názor našich partnerov a Európskeho spoločenstva.